Swietłana Kozaczuk

lekarz-dentysta

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

W Hi5 Dental zajmuje się leczeniem i prowadzeniem dzieci w wieku od kilku miesięcy do 18 lat, również z wykorzystaniem sedacji wziewnej. Wspólnie z zespołem anestezjologicznym prowadzi leczenie stomatologiczne dzieci w warunkach znieczulenia ogólnego. Posiada szeroką wiedzę nie tylko na temat leczenia i profilaktyki chorób jamy ustnej, ale i w zakresie psychologii pracy z Małymi Pacjentami.

Mama Kseni i Marka.

Dr Swietłana Kozaczuk: “Moim celem jest przekazanie wiedzy rodzicom na temat zdrowia jamy ustnej, by każdy mógł świadomie dokonać wyboru i odpowiedzieć samemu sobie na pytanie: “Czy zdrowie jamy ustnej mojej i mojego dziecka jest dla mnie ważne i będę o to dbać czy nie?” Jestem przekonana, że piękny zdrowy uśmiech dziecka jest najbardziej widoczną wizytówką dobrego rodzicielstwa”.

Paulina Niemiec

lekarz-dentysta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

W Hi5 Dental zajmuje się leczeniem dzieci i młodzieży. Pracuje z wykorzystaniem sedacji podtlenkiem azotu oraz w znieczuleniu ogólnym.

Dzięki umiejętnościom miękkim i wiedzy z zakresu psychologii w łatwy sposób nawiązuje kontakt z małymi pacjentami. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Podczas wizyty w gabinecie pracuje nad pokonaniem lęku, rozwiewając wątpliwości z uśmiechem i humorem. Wierzy, że jakościowe leczenie dziecka ma ogromny wpływ na zdrowie jamy ustnej i nastawienie do wizyt w przyszłości.

Dr Paulina Niemiec : “Najważniejsze dla mnie jest zdobycie zaufania małego pacjenta oraz jego rodzica. Dążę do tego by w gabinecie panowała spokojna, pogodna atmosfera”.

Anita Pawluk

lekarz-dentysta

Absolwentka kierunku lekarsko – dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku.

Od początku pracy zawodowej jest związana ze stomatologią dziecięcą. Uczestniczy w licznych kursach z zakresu stomatologii dziecięcej, leczenia kanałowego zębów a także psychologii dziecięcej.

W swojej pracy jest w szczególności zainteresowana metodami minimalnie inwazyjnymi , które są zgodne z koncepcją współczesnej stomatologii dziecięcej, a także są technikami przyjaznymi dla małych pacjentów. W Hi5 Dental pracuje także z wykorzystaniem sedacji wziewnej.

Dr Anita Pawluk : “Moim celem jest leczenie dzieci w taki sposób, aby czuły się podczas wizyty komfortowo, wychodziły z gabinetu z uśmiechem na twarzy, a dzięki temu nigdy nie odczuwały lęku przed wizytą u dentysty. Aby to było możliwe bardzo ważne jest dla mnie poznanie małego pacjenta a także jego rodziców. Poznanie problemów i lęków, które pojawiają się przed leczeniem pozwala mi na dobranie odpowiednich metod leczenia. Istotne jest dla mnie przekazanie wiedzy rodzicom na temat konkretnych technik leczenia. Świadomi i zmotywowani rodzice mogą być dla swojego dziecka jeszcze większym wsparciem, co może mieć wpływ na powodzenie leczenia w szczególności u najmłodszych dzieci”.

Edward Horoszko

lekarz-dentysta

Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Stomatologią dzieciecą zaczął zajmować sieę już na początku swojej ścieżki zawodowej, odkrywając wtedy u siebie zainteresowanie tą dziedziną stomatologii. Ponadto interesuje się ortodoncją, skupiając się na pacjentach dojrzewających.

Stawia na edukację zarówno małego pacjenta jak i rodziców, doskonale zdając sobie sprawę z tego jak ważna rolę odgrywają oni w uzyskaniu oraz utrzymaniu właściwych efektów leczenia.

W Hi5 Dental zajmuje się leczeniem z użyciem sedacji wziewnej, jak również leczeniem w warunkach znieczulenia ogólnego. Posiada także spore doświadczenie w prowadzeniu pacjentów obcojęzycznych.

Dr Edward Horoszko: “Cenię sobie przyjazne relacje z moimi pacjentami, dając im przy tym poczucie bezpieczeństwa oraz komfortu. Podczas wizyty daję małemu pacjentowi niezbędny czas, aby dobrze poznał zarówno otoczenie jak i mnie”.

Katarzyna Czujkowa

lekarz-dentysta

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

W Hi5 Dental  prowadzi pacjentów obcojęzycznych (rosyjski/białoruski/ukraiński).

Na wizytach dba o tworzenie atmosfery pełnej ciepła i poczucia bezpieczeństwa, tak aby każde dziecko mogło przejść proces adaptacji do środowiska stomatologicznego.

Leczy dzieci w sedacji podtlenkiem azotu.

Dr Katarzyna Czujkowa: “Praca z dziećmi przynosi mi ogromną radość, satysfakcję i poczucie spełnienia zawodowego. Wykonując jakościowe leczenie stomatologiczne według nowoczesnych standardów jestem spokojna o zdrowe uśmiechy moich małych pacjentów”.

Sylwia Delikat

lekarz-dentysta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Wraz z odkryciem, ile radości i satysfakcji sprawia leczenie najmłodszych pacjentów, postanowiła ukierunkować i rozwijać się w tej dziedzinie stomatologii. Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności, w Hi5 Dental zapewnia leczenie na najwyższym poziomie, zgodne z najnowszymi standardami. Leczy również w sedacji podtlenkiem azotu. W pracy stawia na profilaktykę, edukując pacjentów i ich rodziców na temat zdrowia jamy ustnej i higieny.

Dr Sylwia Delikat: „Podstawą leczenia jest zbudowanie relacji lekarz-pacjent w oparciu o wzajemne zaufanie. Podczas wizyty wiem, jak ważna jest rozmowa z dzieckiem i rodzicem oraz przekazanie informacji w sposób jasny i zrozumiały. Gdy mały pacjent ma poczucie bezpieczeństwa na fotelu stomatologicznym, jest to pierwszy krok w stronę jakościowego leczenia oraz zdrowego pięknego uśmiechu”.

Aneta Wdaniec

lekarz-dentysta

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu.

Jest lekarką ambitną i niezwykle zaangażowaną w swoją pracę, a zarazem uśmiechniętą i pełną cierpliwości. W Hi5 Dental zajmuje się leczeniem dzieci i młodzieży. Bardzo ważna jest dla niej profilaktyka i dbanie o zdrowy rozwój dzieci. Pracuje z wykorzystaniem sedacji wziewnej.

Stale poszerza swoją wiedzę z zakresu stomatologii dziecięcej poprzez lekturę książek, udział w webinarach oraz szkoleniach. Mama Jasia i Tadzia.

Dr Aneta Wdaniec: „W swojej pracy każdego pacjenta traktuję indywidualnie. Wiem, że podczas wizyty w gabinecie może pojawić się wiele różnych emocji, które staram się przyjąć i zrozumieć. Prywatnie, jako mama, wychowuje dzieci w nurcie rodzicielstwa bliskości, dlatego szczególnie ważne jest dla mnie zauważenie emocji, zbudowanie zaufania oraz poczucia bezpieczeństwa u małego pacjenta”.

Zuzanna Potoczek

lekarz-dentysta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

W Hi5 Dental zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci. Pracuje w oparciu o technikę ortotropową oraz ortodontyczną, szczególnie interesuje się leczeniem wczesnym.

Zwraca uwagę na precyzyjną diagnostykę oraz współpracę z innymi specjalistami celem przyczynowego i kompleksowego leczenia wad zgryzu. Łatwo nawiązuje serdeczne relacje z dziećmi i ich rodzicami. Zapewnia możliwość bezpośredniego kontaktu dla rodziców swoich pacjentów.

Dr Zuzanna Potoczek: “Najważniejsze jest dla mnie nawiązanie przyjaznej relacji z dzieckiem i rodzicem. Leczenie ortodontyczne jest procesem wieloletnim, wymagającym dla dziecka, rodzica i lekarza, dlatego też tak ważna jest dobra atmosfera. Lubię pracować kompleksowo, nie skupiam się jedynie na uśmiechu, ale też na wyglądzie twarzy i zdrowiu całego organizmu”.

Daria Kara

higienistka stomatologiczna

Pomaga pacjentom w utrzymaniu pięknego uśmiechu i zdrowych zębów. W Hi5 Dental przeprowadza profesjonalne czyszczenie zębów, usuwając płytkę nazębną i kamień nazębny. U dorosłych Pacjentów jest zaangażowana w proces wybielania zębów.

Udziela cennych wskazówek i porad dotyczących prawidłowej higieny. Indywidualnie dobiera przybory do higieny jamy ustnej i na wizycie ćwiczy technikę skutecznego oczyszczania zębów i przestrzeni międzyzębowych wg filozofii iTOP (individually Trained Oral Prophylaxis).

Daria Kara: “Dbam o komfort moich pacjentów. Z troską, empatią i profesjonalizmem staram się stworzyć pozytywne doświadczenia, które pozostaną w pamięci moich Małych i Dorosłych pacjentów na długo. Do zobaczenia, Twoja Partnerka w zachowaniu zdrowego uśmiechu Daria Kara”.

Karolina Matusiak

asystentka stomatologiczna

W Hi5 Dental asystuje przy zabiegach profilaktyki i leczenia małych pacjentów oraz leczenia w warunkach znieczulenia ogólnego.

Pełni funkcję Opiekuna Pacjenta. Dba o to, by Rodzice wraz z dziećmi zostali odpowiednio przeprowadzeni przez proces kwalifikacji i przygotowania do zabiegu w znieczuleniu ogólnym.

Niezwykle ceni sobie kontakt zarówno z Pacjentem, jak i jego Rodzicami.

Karolina Matusiak: “Najważniejsze są dla mnie wspomnienia z jakimi pacjent wyjdzie z gabinetu po wizycie. Staram się dbać o to, aby wraz z lekarzami stworzyć Naszym Pacjentom przyjazną atmosferę.”

Po pracy studentka Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej oraz miłośniczka zwierząt.

Krystyna Reszetnyk

asystentka stomatologiczna

Absolwentka kierunków Higienistka Stomatologiczna i Technik Sterylizacji.

W Hi5 Dental asystentka przy zabiegach profilaktyki, leczenia małych jak i dorosłych pacjętów oraz leczenia w znieczuleniu ogólnym.

Krystyna Reszetnyk: “Pochodzę z Ukrainy z ładnego miasta Kamieniec-Podolski . Wiem jak czasami ciężko porozumieć się z ludźmi w obcym kraju, złwaszcza kiedy sprawa dotyczy zdrowia. Dla tego zawsze chętnie pomogę w rozwiązaniu problemu bariery językowej. W Hi5 Dental skupiamy się wyłącznie na pozytywnym wyniku. Wyznacznikiem jakości usług stomatologicznych są zadowoleni pacjenci, którzy polecają nas swoim bliskim, przyjaciołom i znajomym.”

Kamila Syrek

rejestratorka medyczna

Absolwentka rusycystyki, doświadczona rejestratorka medyczna.

Biegle posługuje się językiem rosyjskim, ukraińskim i niemieckim. Miłośniczka książek i  gry na pianinie.

Kamila Syrek: “Moja praca opiera się na wartościach takich jak empatia, profesjonalizm i troska o pacjentów. Zapewniam komfortową i przyjazną atmosferę, gdzie pacjenci są traktowani z szacunkiem i zrozumieniem.Wyznaję zasadę, by traktować ludzi tak, jak sama chciałabym być  traktowana przez innych”.

Gdy tylko znajduje wolną chwilę, to wyjeżdża w Bieszczady, bo twierdzi, że to jej miejsce na Ziemi.

Anna Bochonko

rejestratorka medyczna

Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie.

Rejestratorka medyczna z ponad 6 letnim doświadczeniem.

W Hi5 Dental odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu sprawnego funkcjonowania placówki i zapewnieniu pacjentom poczucia komfortu i zaufania. Jest osobą komunikatywną, wyrozumiałą i nastawioną na chęć niesienia pomocy.

Anna Bochonko: “Zawsze angażuję się w pracę na 100% i dążę do zapewnienia pacjentom najlepszej opieki oraz stworzenia przestrzeni do zaufania”.

Pasjonuje się makijażem profesjonalnym.  Uwielbia góry i zachody słońca, w wolnych chwilach uwielbia iść do kina i docenia magię filmów jako formy rozrywki i relaksu.

Joanna Gajewska

fizjoterapeutka stomatologiczna

Absolwentka AWF w Krakowie na kierunku Fizjoterapia.
Jej zainteresowanie fizjoterapią stomatologiczną rozpoczęło się od napisania pracy dyplomowej dotyczącej dysfunkcji stawów skroniowo-żuchwowych u kobiet. Swoją wiedzę stale poszerza uczestnicząc w wielu szkoleniach z zakresu m.in. diagnozy i terapii kompleksu żuchwowo-czaszkowo-szyjnego, terapii N.A.P, masażu tkanek głębokich, oddychania, logopedii, diagnostyki i terapii dzieci. W gronie jej zainteresowań mieszczą się także dysfunkcje gałki ocznej oraz bóle głowy u dzieci i dorosłych.
W swojej pracy przywiązuje uwagę do kompleksowego, całościowego patrzenia na pacjenta. Ukończyła kurs podstawowy i zaawansowany uzyskując międzynarodowy certyfikat Akademii Terapii Czaszkowo-Twarzowej (CRAFTA). Przyjmuje dzieci i dorosłych z dysfunkcjami nerwów czaszkowych, odcinka szyjnego kręgosłupa, bólem i dysfunkcją stawów skroniowo-żuchwowych, problemami czaszkowo-twarzowymi.
Współpracuje z logopedami, innymi fizjoterapeutami, optometrystami, stomatologami, psychoterapeutami, aby jeszcze efektywniej diagnozować i prowadzić terapię pacjenta.

Autorka bloga “Kinezjoteka”, na którym dzieli się wiedzą i doświadczeniem przydatnym zarówno dla specjalistów, jak i pacjentów.

Mgr Joanna Gajewska: “Uważam, że zbudowanie relacji z pacjentem opartej na zaufaniu i wzajemnym szacunku jest bardzo ważne. W codziennej praktyce staram się nie tylko stworzyć przyjazną atmosferę, ale także dokładnie tłumaczyć pacjentowi i jego opiekunowi dalsze kroki w terapii. Dążę do tego, żeby szczególnie małemu pacjentowi wizyta nie kojarzyła się z przykrym obowiązkiem.”