Swietłana Kozaczuk

lekarz-dentysta

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

W Hi5 Dental zajmuje się leczeniem i prowadzeniem dzieci w wieku od kilku miesięcy do 18 lat, również z wykorzystaniem sedacji wziewnej. Wspólnie z zespołem anestezjologicznym prowadzi leczenie stomatologiczne dzieci w warunkach znieczulenia ogólnego. Posiada szeroką wiedzę nie tylko na temat leczenia i profilaktyki chorób jamy ustnej, ale także w zakresie psychologii pracy z Małymi Pacjentami.

Mama Kseni i Marka.

Dr Swietłana Kozaczuk: “Moim celem jest przekazanie wiedzy rodzicom na temat zdrowia jamy ustnej, by każdy mógł świadomie dokonać wyboru i odpowiedzieć samemu sobie na pytanie: “Czy zdrowie jamy ustnej mojej i mojego dziecka jest dla mnie ważne i będę o to dbać czy nie?” Jestem przekonana, że piękny zdrowy uśmiech dziecka jest najbardziej widoczną wizytówką dobrego rodzicielstwa”.

Paulina Niemiec

lekarz-dentysta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

W Hi5 Dental zajmuje się leczeniem dzieci i młodzieży. Pracuje z wykorzystaniem sedacji podtlenkiem azotu oraz w znieczuleniu ogólnym.

Dzięki umiejętnościom miękkim i wiedzy z zakresu psychologii w łatwy sposób nawiązuje kontakt z małymi pacjentami. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Podczas wizyty w gabinecie pracuje nad pokonaniem lęku, rozwiewając wątpliwości z uśmiechem i humorem. Wierzy, że jakościowe leczenie dziecka ma ogromny wpływ na zdrowie jamy ustnej i nastawienie do wizyt w przyszłości.

Dr Paulina Niemiec : “Najważniejsze dla mnie jest zdobycie zaufania małego pacjenta oraz jego rodzica. Dążę do tego by w gabinecie panowała spokojna, pogodna atmosfera”.

Zuzanna Potoczek

lekarz-dentysta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

W Hi5 Dental specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym dzieci. Pracuje w oparciu o technikę ortotropową oraz ortodontyczną, ze szczególnym zainteresowaniem wczesnym leczeniem wad zgryzu. Zwraca uwagę na precyzyjną diagnostykę oraz współpracę z innymi specjalistami, aby zapewnić przyczynowe i kompleksowe leczenie ortodontyczne.

Dr Potoczek łatwo nawiązuje serdeczne relacje z dziećmi i ich rodzicami, co ułatwia proces leczenia. Zapewnia również możliwość bezpośredniego kontaktu dla rodziców swoich pacjentów.

Dr Zuzanna Potoczek: “Najważniejsze jest dla mnie nawiązanie przyjaznej relacji z dzieckiem i rodzicem. Leczenie ortodontyczne jest procesem wieloletnim, wymagającym dla dziecka, rodzica i lekarza, dlatego też tak ważna jest dobra atmosfera. Lubię pracować kompleksowo, nie skupiam się jedynie na uśmiechu, ale też na wyglądzie twarzy i zdrowiu całego organizmu”.

Edward Horoszko

lekarz-dentysta

Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Stomatologią dzieciecą zaczął zajmować się już na początku swojej ścieżki zawodowej, odkrywając wtedy u siebie zainteresowanie tą dziedziną stomatologii. Ponadto interesuje się ortodoncją, skupiając się na pacjentach dojrzewających.

Stawia na edukację zarówno małego pacjenta jak i rodziców, doskonale zdając sobie sprawę z tego jak ważna rolę odgrywają oni w uzyskaniu oraz utrzymaniu właściwych efektów leczenia.

W Hi5 Dental zajmuje się leczeniem z użyciem sedacji wziewnej, jak również leczeniem w warunkach znieczulenia ogólnego. Posiada także spore doświadczenie w prowadzeniu pacjentów obcojęzycznych.

Dr Edward Horoszko: “Cenię sobie przyjazne relacje z moimi pacjentami, dając im przy tym poczucie bezpieczeństwa oraz komfortu. Podczas wizyty daję małemu pacjentowi niezbędny czas, aby dobrze poznał zarówno otoczenie jak i mnie”.

Katarzyna Czujkowa

lekarz-dentysta

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

W Hi5 Dental  prowadzi pacjentów obcojęzycznych (rosyjsko-, białorusko- i ukraińskojęzycznych).

Podczas wizyt dba o tworzenie atmosfery pełnej ciepła i poczucia bezpieczeństwa, aby każde dziecko mogło łatwo zaadaptować się do środowiska stomatologicznego.

Leczy dzieci w sedacji podtlenkiem azotu, co pozwala na komfortowe i bezstresowe przeprowadzenie zabiegów stomatologicznych.

Dr Katarzyna Czujkowa: “Praca z dziećmi przynosi mi ogromną radość, satysfakcję i poczucie spełnienia zawodowego. Wykonując jakościowe leczenie stomatologiczne według nowoczesnych standardów, jestem spokojna o zdrowe uśmiechy moich małych pacjentów”.

Katarzyna Pelczar

lekarz-dentysta, spec. endodonta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Po ukończeniu trzyletniego szkolenia specjalizacyjnego w Uniwersyteckiej Klinicie Stomatologicznej w 2023 roku uzyskała tytuł specjalisty stomatologii zachowawczej z endodoncją. Posiada również doświadczenie pracy dydaktycznej ze studentami kierunku lekarsko – dentystycznego CMUJ.

Członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego.

W Hi5Dental zajmuję się leczeniem endodontycznym nastolatków oraz leczeniem stomatologicznym rodziców małych pacjentów. Stale podnosi swoje kompetencje biorąc udział w szkoleniach i kursach. W pracy zawodowej dąży do perfekcji, dlatego pracuje w powiększeniu ,z wykorzystaniem mikroskopu oraz lup zabiegowych.

Podczas leczenia w gabinecie panuje spokojna i przyjazna atmosfera.

Sylwia Delikat

lekarz-dentysta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Wraz z odkryciem, ile radości i satysfakcji sprawia leczenie najmłodszych pacjentów, postanowiła ukierunkować i rozwijać się w tej dziedzinie stomatologii. Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności, aby zapewnić najwyższy poziom leczenia zgodny z najnowszymi standardami. W Hi5 Dental zajmuje się leczeniem dzieci, również w sedacji podtlenkiem azotu.

W swojej pracy kładzie duży nacisk na profilaktykę, edukując pacjentów i ich rodziców na temat zdrowia jamy ustnej i higieny. Jej podejście do leczenia opiera się na budowaniu relacji z pacjentem opartej na wzajemnym zaufaniu.

Dr Sylwia Delikat: “Podstawą leczenia jest zbudowanie relacji lekarz-pacjent opartej na wzajemnym zaufaniu. Podczas wizyty wiem, jak ważna jest rozmowa z dzieckiem i rodzicem oraz przekazanie informacji w sposób jasny i zrozumiały. Gdy mały pacjent ma poczucie bezpieczeństwa na fotelu stomatologicznym, jest to pierwszy krok w stronę jakościowego leczenia oraz zdrowego, pięknego uśmiechu”.

Aneta Wdaniec

lekarz-dentysta

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu.

Jest lekarką ambitną i niezwykle zaangażowaną w swoją pracę, a zarazem uśmiechniętą i pełną cierpliwości. W Hi5 Dental zajmuje się leczeniem dzieci i młodzieży. Bardzo ważna jest dla niej profilaktyka i dbanie o zdrowy rozwój dzieci. Pracuje z wykorzystaniem sedacji wziewnej, co pozwala na bezstresowe i komfortowe przeprowadzenie zabiegów stomatologicznych.

Stale poszerza swoją wiedzę z zakresu stomatologii dziecięcej poprzez lekturę książek, udział w webinarach oraz szkoleniach. Prywatnie jest mamą Jasia i Tadzia.

Dr Aneta Wdaniec: “W swojej pracy każdego pacjenta traktuję indywidualnie. Wiem, że podczas wizyty w gabinecie mogą pojawić się różne emocje, które staram się przyjąć i zrozumieć. Prywatnie, jako mama, wychowuję dzieci w nurcie rodzicielstwa bliskości, dlatego szczególnie ważne jest dla mnie zauważenie emocji, zbudowanie zaufania oraz poczucia bezpieczeństwa u małego pacjenta.”

Szczepan Krekora

lekarz, specjalista anestezjologii i intensywnej terapii

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Specjalista Anestezjologii i Intensywnej Terapii z wieloletnim doświadczeniem pracy lekarskiej zarówno z dziećmi jak i dorosłymi. Na co dzień pracuje na bloku operacyjnym i w Oddziale Intensywnej Terapii Szpitala Św. Ludwika w Krakowie. Wiedzę i doświadczenie zdobywał między innymi w Instytucie-Pomniku Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie oraz Instytucie Pediatrii w Krakowie-Prokocimiu. Ukończył kurs EPALS (Zaawansowanych Zabiegów Resuscytacyjnych u Dzieci) zdobywając nominację instruktorską. Jest także lekarzem Systemu Państwowego Ratownictwa Medycznego.

Dużą wagę przykłada do regularnego wysiłku fizycznego: o kondycję dba amatorsko trenując biegi długodystansowe. Pasjonat wspinaczki wysokogórskiej i narciarstwa skiturowego. Udało mu się znaleźć perfekcyjne połączenie dwóch największych pasji: medycyny oraz miłości do gór – od 2018 ratuje ludzi w górach jako lekarz-ratownik Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego TOPR.

W Hi5Dental odpowiada za prowadzenie znieczuleń ogólnych umożliwiających leczenie stomatologiczne.

Szczepan Krekora: „W opiece anestezjologicznej nad małym pacjentem najważniejsze są dla mnie spokój i bezpieczeństwo dziecka. Zawsze też pamiętam o komforcie rodzica, wyczerpująco odpowiadając na pytania i rozwiewając wątpliwości.

Staram się, aby w gabinecie było wesoło – do inhalacji przez maskę kosmonauty używam „kosmicznego powietrza”, po którym „odlatujemy w kosmos”.

Prywatnie mąż Ani i tata Julki. Wraz z żoną trenuje taniec towarzyski. Zarówno żonę jak i córkę chętnie zabiera na górskie wycieczki piesze i skiturowe.

Daria Kara

higienistka stomatologiczna

Pomaga pacjentom w utrzymaniu pięknego uśmiechu i zdrowych zębów. W Hi5 Dental przeprowadza profesjonalne czyszczenie zębów, usuwając płytkę nazębną i kamień nazębny. Jest również zaangażowana w proces wybielania zębów u dorosłych pacjentów.

Daria udziela cennych wskazówek i porad dotyczących prawidłowej higieny jamy ustnej. Indywidualnie dobiera przybory do higieny jamy ustnej i podczas wizyty ćwiczy technikę skutecznego oczyszczania zębów i przestrzeni międzyzębowych według filozofii iTOP (individually Trained Oral Prophylaxis).

Daria Kara: “Dbam o komfort moich pacjentów. Z troską, empatią i profesjonalizmem staram się stworzyć pozytywne doświadczenia, które pozostaną w pamięci moich Małych i Dorosłych pacjentów na długo. Do zobaczenia, Twoja Partnerka w zachowaniu zdrowego uśmiechu Daria Kara”.

Karolina Matusiak

asystentka stomatologiczna

W Hi5 Dental asystuje przy zabiegach profilaktyki i leczenia małych pacjentów oraz leczenia w warunkach znieczulenia ogólnego.

Niezwykle ceni sobie kontakt zarówno z Pacjentem, jak i jego Rodzicami.

Karolina Matusiak: “Najważniejsze są dla mnie wspomnienia z jakimi pacjent wyjdzie z gabinetu po wizycie. Staram się dbać o to, aby wraz z lekarzami stworzyć Naszym Pacjentom przyjazną atmosferę.”

Po pracy studentka Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej oraz miłośniczka zwierząt.

Krystyna Reszetnyk

asystentka stomatologiczna

Absolwentka kierunków Higienistka Stomatologiczna i Technik Sterylizacji.

W Hi5 Dental pracuje jako asystentka ortodontyczna, asystuje przy zabiegach profilaktyki, leczenia małych jak i dorosłych pacjętów oraz leczenia w znieczuleniu ogólnym.

Krystyna Reszetnyk: “Pochodzę z Ukrainy, z pięknego miasta Kamieniec Podolski. Wiem, jak trudno czasami porozumieć się w obcym kraju, zwłaszcza gdy sprawa dotyczy zdrowia. Dlatego zawsze chętnie pomogę w rozwiązaniu problemu bariery językowej. W Hi5 Dental skupiamy się wyłącznie na pozytywnym wyniku. Wyznacznikiem jakości naszych usług stomatologicznych są zadowoleni pacjenci, którzy polecają nas swoim bliskim, przyjaciołom i znajomym.”

Kamila Syrek

koordynator rejestracji medycznej

Absolwentka rusycystyki, doświadczona rejestratorka medyczna.

Biegle posługuje się językiem rosyjskim, ukraińskim i niemieckim. Miłośniczka książek i  gry na pianinie.

Kamila Syrek: “Moja praca opiera się na wartościach takich jak empatia, profesjonalizm i troska o pacjentów. Zapewniam komfortową i przyjazną atmosferę, gdzie pacjenci są traktowani z szacunkiem i zrozumieniem.Wyznaję zasadę, by traktować ludzi tak, jak sama chciałabym być  traktowana przez innych”.

Gdy tylko znajduje wolną chwilę, to wyjeżdża w Bieszczady, bo twierdzi, że to jej miejsce na Ziemi.

Anna Bochonko

rejestratorka medyczna

Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie.

Rejestratorka medyczna z ponad 6 letnim doświadczeniem.

W Hi5 Dental odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu sprawnego funkcjonowania placówki i zapewnieniu pacjentom poczucia komfortu i zaufania. Jest osobą komunikatywną, wyrozumiałą i nastawioną na chęć niesienia pomocy.

Anna Bochonko: “Zawsze angażuję się w pracę na 100% i dążę do zapewnienia pacjentom najlepszej opieki oraz stworzenia przestrzeni do zaufania”.

Pasjonuje się makijażem profesjonalnym.  Uwielbia góry i zachody słońca, w wolnych chwilach uwielbia iść do kina i docenia magię filmów jako formy rozrywki i relaksu.

Julia Szczepanek

rejestratorka medyczna

Absolwentka Technikum Gastronomicznego o profilu Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych.

W Hi5 Dental nie tylko reprezentuje młodszą kadrę, ale także wzbogaca zespół swoją pracowitością oraz pozytywnym podejściem do pracy. Zawsze uśmiechnięta, czerpie wiedzę od swoich starszych koleżanek z wieloletnim doświadczeniem, co czyni ją niezastąpioną częścią zespołu.

Julia wyróżnia się nie tylko profesjonalizmem, ale także wartościami, którymi się kieruje. Jak sama mówi: „Moją domeną jest pracowitość, uczciwość frontem do pacjenta”. Takie podejście sprawia, że pacjenci czują się komfortowo i pewnie podczas wizyt w gabinecie stomatologicznym.

Oprócz pracy znajduje czas na rozwijanie swoich pasji. W wolnych chwilach chętnie gotuje lub piecze, odzwierciedlając swoje doświadczenie z technikum gastronomicznego. Kiedy tylko nadarza się okazja, wyjeżdża, aby zwiedzić świat i poszerzyć swoje horyzonty.