lek. dent. Swietłana Kozaczuk

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Uczestniczka licznych kursów i konferencji m.in poświeconych stomatologii dziecięcej.

Członek Zarządu Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej. Autor i prowadząca kursu „Wszystko co trzeba wiedzieć o wybielaniu, by robić to efektywnie”. Autor i współautor publikacji w dziedzinie stomatologii laserowej i dziecięcej.

Posiada szeroką wiedzę nie tylko na temat leczenia i profilaktyki chorób jamy ustnej, ale i w zakresie psychologii pracy z Małymi Pacjentami.

Zajmuje się leczeniem i prowadzeniem dzieci w wieku od kilku miesięcy do 18 lat, również z wykorzystaniem sedacji wziewnej. Wspólnie z zespołem anestezjologicznym prowadzi leczenie stomatologiczne dzieci w warunkach znieczulenia ogólnego.

Autor bloga „Rodzice, Dzieci i Dentysta„. Organizator spotkań stomatologicznych z dziećmi w przedszkolach i żłobkach.

Mama Kseni i Marka.

Dr Swietłana Kozaczuk: „Moim celem jest przekazanie wiedzy rodzicom na temat zdrowia jamy ustnej, by każdy mógł świadomie dokonać wyboru i odpowiedzieć samemu sobie na pytanie: „Czy zdrowie jamy ustnej mojej i mojego dziecka jest dla mnie ważne i będę o to dbać czy nie?” Jestem przekonana, że piękny zdrowy uśmiech dziecka jest najbardziej widoczną wizytówką dobrego rodzicielstwa”.

lek. dent. Anita Rogal

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Członek Polskiego Towarzystwa Stomatologii Dziecięcej.

Bierze udział w licznych kursach z zakresu stomatologii dziecięcej, zachowawczej oraz leczenia endodontycznego.

Dr Anita Rogal: „W mojej pracy z dziećmi bardzo doceniam wizyty adaptacyjne, podczas których dziecko zapoznaje się z gabinetem, aby zrozumieć, co będzie się działo podczas leczenia oraz poznaje narzędzia, które będą używane. Jest to czas nie tylko na oswojenie się dziecka z nowym miejscem ale również dla mnie, dzięki czemu mogę dobrać najlepszą metodę leczenia dostosowaną do wieku i możliwości współpracy dziecka. W pracy z Małym Pacjentem stawiam na czas i podążanie do celu małymi krokami. Leczę dzieci również z wykorzystaniem sedacji wziewnej”.