lek. dent. Swietłana Kozaczuk

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Członek Zarządu Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej. Autor i współautor publikacji w dziedzinie stomatologii laserowej i dziecięcej.

Posiada szeroką wiedzę nie tylko na temat leczenia i profilaktyki chorób jamy ustnej, ale i w zakresie psychologii pracy z Małymi Pacjentami.

Zajmuje się leczeniem i prowadzeniem dzieci w wieku od kilku miesięcy do 18 lat, również z wykorzystaniem sedacji wziewnej. Wspólnie z zespołem anestezjologicznym prowadzi leczenie stomatologiczne dzieci w warunkach znieczulenia ogólnego.

Autor bloga “Rodzice, Dzieci i Dentysta“. Organizator spotkań stomatologicznych z dziećmi w przedszkolach i żłobkach.

Mama Kseni i Marka.

Dr Swietłana Kozaczuk: “Moim celem jest przekazanie wiedzy rodzicom na temat zdrowia jamy ustnej, by każdy mógł świadomie dokonać wyboru i odpowiedzieć samemu sobie na pytanie: “Czy zdrowie jamy ustnej mojej i mojego dziecka jest dla mnie ważne i będę o to dbać czy nie?” Jestem przekonana, że piękny zdrowy uśmiech dziecka jest najbardziej widoczną wizytówką dobrego rodzicielstwa”.

lek. dent. Paulina Niemiec

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Zamiłowanie do stomatologii dziecięcej odkryła już w trakcie studiów uczestnicząc w akcjach profilaktycznych Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii. Stawia na rozwój i pogłębianie swojej wiedzy. Wierzy że odpowiednie podejście do wizyt u stomatologa i prawidłowe leczenie dziecka ma ogromny wpływ na jego dalsze życie – zarówno zdrowie jamy ustnej jak i nastawienie do wizyt w przyszłości.

Leczy dzieci w sedacji podtlenkiem azotu i znieczuleniu ogólnym.

Dr Paulina Niemiec: “Chcę tworzyć pozytywny obraz stomatologa, aby nawet najmłodsi pacjenci nie obawiali się wizyty. Staram się zbudować z małymi pacjentami przyjacielskie relacje oparte na zaufaniu. Mam sporo energii do pracy oraz do doskonalenia swoich umiejętności”.

lek. dent. Edward Horoszko

Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Stale podnosi swoje kwalifikacje z dziedziny stomatologii dziecięcej, jak i z ortodoncji, z którą to wiążę swoją przyszłość zawodową. Stawia na edukację zarówno małego pacjenta jak i rodziców, doskonale zdając sobie sprawę z tego jak ważna rolę odgrywają oni w uzyskaniu oraz utrzymaniu właściwych
efektów leczenia.

Zajmuje się leczeniem dzieci oraz nastolatków, również z użyciem sedacji wziewnej. Posiada także spore doświadczenie w prowadzeniu pacjentów obcojęzycznych.

Dr Edward Horoszko: “Niezwykle cenię sobie przyjazne relacje z moimi pacjentami, dając im przy tym poczucie bezpieczeństwa oraz komfortu. Podczas wizyty skupiam się na tym, aby każdy z moich małych pacjentów poznał dobrze zarówno otoczenie jak i mnie”.

lek. dent. Anita Pawluk (Rogal)

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Członek Polskiego Towarzystwa Stomatologii Dziecięcej.

Bierze udział w licznych kursach z zakresu stomatologii dziecięcej, zachowawczej oraz leczenia endodontycznego.

Dr Anita Pawluk: “W mojej pracy z dziećmi bardzo doceniam wizyty adaptacyjne, podczas których dziecko zapoznaje się z gabinetem, aby zrozumieć, co będzie się działo podczas leczenia oraz poznaje narzędzia, które będą używane. Jest to czas nie tylko na oswojenie się dziecka z nowym miejscem ale również dla mnie, dzięki czemu mogę dobrać najlepszą metodę leczenia dostosowaną do wieku i możliwości współpracy dziecka. W pracy z Małym Pacjentem stawiam na czas i podążanie do celu małymi krokami. Leczę dzieci również z wykorzystaniem sedacji wziewnej”.

lek. dent. Katarzyna Czujkowa

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Prowadzi pacjentów obcojęzycznych (rosyjski/białoruski/ukraiński).

Na wizytach dba o tworzenie atmosfery pełnej ciepła i poczucia bezpieczeństwa, tak aby każde dziecko mogło przejść proces adaptacji do środowiska stomatologicznego.

Leczy dzieci w sedacji podtlenkiem azotu.

Dr Katarzyna Czujkowa: “Praca z dziećmi przynosi mi ogromną radość, satysfakcję i poczucie spełnienia zawodowego. Wykonując jakościowe leczenie stomatologiczne według nowoczesnych standardów jestem spokojna o zdrowe uśmiechy moich małych pacjentów”.

lek. dent. Aleksandra Moś-Tyszecka

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą i dziecięcą. Do każdego małego pacjenta podchodzi z dużą dozą cierpliwości i wyrozumiałości dzięki czemu leczenie przebiega w bezstresowej atmosferze. Kładzie nacisk na profilaktykę, co pozwala na budowanie zdrowych nawyków od najmłodszych lat.

Prywatnie miłośniczka gór i dobrej kawy.

lek. dent. Natalia Mańka

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Specjalizuje się głównie w stomatologii dziecięcej, zachowawczej oraz estetycznej. Stale rozwija swoją wiedzę i umiejętności poprzez udział w licznych kursach i szkoleniach. W pracy szczególną uwagę zwraca na dokładność wykonywanych zabiegów oraz estetykę idącą w parze z funkcjonalnością.

Dr Natalia Mańka: „Praca jest moją pasją. Oczy szczęśliwego Pacjenta są dla mnie najlepszym świadectwem spełnienia zawodowego.”