lek. dent. Swietłana Kozaczuk

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Członek Zarządu Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej. Autor i współautor publikacji w dziedzinie stomatologii laserowej i dziecięcej.

Posiada szeroką wiedzę nie tylko na temat leczenia i profilaktyki chorób jamy ustnej, ale i w zakresie psychologii pracy z Małymi Pacjentami.

W Periocare KIDS zajmuje się leczeniem i prowadzeniem dzieci w wieku od kilku miesięcy do 18 lat, również z wykorzystaniem sedacji wziewnej. Wspólnie z zespołem anestezjologicznym prowadzi leczenie stomatologiczne dzieci w warunkach znieczulenia ogólnego.

Autor bloga “Rodzice, Dzieci i Dentysta“. Organizator spotkań stomatologicznych z dziećmi w przedszkolach i żłobkach.

Mama Kseni i Marka.

Dr Swietłana Kozaczuk: “Moim celem jest przekazanie wiedzy rodzicom na temat zdrowia jamy ustnej, by każdy mógł świadomie dokonać wyboru i odpowiedzieć samemu sobie na pytanie: “Czy zdrowie jamy ustnej mojej i mojego dziecka jest dla mnie ważne i będę o to dbać czy nie?” Jestem przekonana, że piękny zdrowy uśmiech dziecka jest najbardziej widoczną wizytówką dobrego rodzicielstwa”.

lek. dent. Paulina Niemiec

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Zamiłowanie do stomatologii dziecięcej odkryła już w trakcie studiów uczestnicząc w akcjach profilaktycznych Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii. Stawia na rozwój i pogłębianie swojej wiedzy. Wierzy że odpowiednie podejście do wizyt u stomatologa i prawidłowe leczenie dziecka ma ogromny wpływ na jego dalsze życie – zarówno zdrowie jamy ustnej jak i nastawienie do wizyt w przyszłości.

W Periocare KIDS leczy dzieci w sedacji podtlenkiem azotu i znieczuleniu ogólnym.

Dr Paulina Niemiec: “Chcę tworzyć pozytywny obraz stomatologa, aby nawet najmłodsi pacjenci nie obawiali się wizyty. Staram się zbudować z małymi pacjentami przyjacielskie relacje oparte na zaufaniu. Mam sporo energii do pracy oraz do doskonalenia swoich umiejętności”.

lek. dent. Edward Horoszko

Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Stale podnosi swoje kwalifikacje z dziedziny stomatologii dziecięcej, jak i z ortodoncji, z którą to wiążę swoją przyszłość zawodową. Stawia na edukację zarówno małego pacjenta jak i rodziców, doskonale zdając sobie sprawę z tego jak ważna rolę odgrywają oni w uzyskaniu oraz utrzymaniu właściwych
efektów leczenia.

W PerioKIDS zajmuje się leczeniem dzieci oraz nastolatków, również z użyciem sedacji wziewnej. Posiada także spore doświadczenie w prowadzeniu pacjentów obcojęzycznych.

Dr Edward Horoszko: “Niezwykle cenię sobie przyjazne relacje z moimi pacjentami, dając im przy tym poczucie bezpieczeństwa oraz komfortu. Podczas wizyty skupiam się na tym, aby każdy z moich małych pacjentów poznał dobrze zarówno otoczenie jak i mnie”.

lek. dent. Anita Pawluk (Rogal)

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Członek Polskiego Towarzystwa Stomatologii Dziecięcej.

Bierze udział w licznych kursach z zakresu stomatologii dziecięcej, zachowawczej oraz leczenia endodontycznego.

Dr Anita Pawluk: “W mojej pracy z dziećmi bardzo doceniam wizyty adaptacyjne, podczas których dziecko zapoznaje się z gabinetem, aby zrozumieć, co będzie się działo podczas leczenia oraz poznaje narzędzia, które będą używane. Jest to czas nie tylko na oswojenie się dziecka z nowym miejscem ale również dla mnie, dzięki czemu mogę dobrać najlepszą metodę leczenia dostosowaną do wieku i możliwości współpracy dziecka. W pracy z Małym Pacjentem stawiam na czas i podążanie do celu małymi krokami. W Periocare KIDS leczę dzieci również z wykorzystaniem sedacji wziewnej”.

lek. dent. Katarzyna Czujkowa

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

W PerioKIDS prowadzi pacjentów obcojęzycznych (rosyjski/białoruski/ukraiński).

Na wizytach dba o tworzenie atmosfery pełnej ciepła i poczucia bezpieczeństwa, tak aby każde dziecko mogło przejść proces adaptacji do środowiska stomatologicznego.

Leczy dzieci w sedacji podtlenkiem azotu.

Dr Katarzyna Czujkowa: “Praca z dziećmi przynosi mi ogromną radość, satysfakcję i poczucie spełnienia zawodowego. Wykonując jakościowe leczenie stomatologiczne według nowoczesnych standardów jestem spokojna o zdrowe uśmiechy moich małych pacjentów”.

lek. dent. Aleksandra Moś-Tyszecka

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą i dziecięcą w Periocare KIDS. Do każdego małego pacjenta podchodzi z dużą dozą cierpliwości i wyrozumiałości dzięki czemu leczenie przebiega w bezstresowej atmosferze. Kładzie nacisk na profilaktykę, co pozwala na budowanie zdrowych nawyków od najmłodszych lat.

Prywatnie miłośniczka gór i dobrej kawy.

lek. dent. Anna Sobolewska

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Od początku pracy zawodowej skupia się głównie na leczeniu dzieci. Cieszy się dużą sympatią wśród małych pacjentów, których darzy szczególną cierpliwością i wyrozumiałością.  Nieustannie pogłębia swoją wiedzę na kursach i szkoleniach, aby zapewnić pacjentom leczenie na najwyższym poziomie.

Prywatnie mama Mai i Zuzi.

W Periocare KIDS leczy dzieci również z wykorzystaniem sedacji podtlenkiem azotu.

Dr Anna Sobolewska: „Praca z dziećmi daje mi wielką satysfakcję. Dokładam wszelkich starań, aby każda wizyta malucha w gabinecie przebiegała w swobodnej atmosferze i była zapamiętana jako miłe doświadczenie. Moją misją jest nie tylko leczenie zębów, ale również profilaktyka i wypracowanie wspólnie z rodzicami dobrych nawyków u dzieci, które będą owocowały w całym ich dorosłym życiu”.

asyst.stom. Karolina Matusiak

Opiekun Pacjenta Periocare KIDS

W Periocare KIDS asystuje przy zabiegach profilaktyki i leczenia małych pacjentów oraz leczenia w warunkach znieczulenia ogólnego.

Pełni także funkcję Opiekuna Pacjenta Periocare KIDS. Dba o to, by Rodzice wraz z dziećmi zostali odpowiednio przeprowadzeni przez proces kwalifikacji i przygotowania do zabiegu w znieczuleniu ogólnym.

Niezwykle ceni sobie kontakt zarówno z Pacjentem, jak i jego Rodzicami.

Karolina Matusiak: “Najważniejsze są dla mnie wspomnienia z jakimi pacjent wyjdzie z gabinetu po wizycie. Staram się dbać o to, aby wraz z lekarzami stworzyć Naszym Pacjentom przyjazną atmosferę.”

Po pracy studentka Uniwersytetu Pedagogicznego oraz miłośniczka zwierząt.

mgr Joanna Gajewska

Absolwentka AWF w Krakowie na kierunku Fizjoterapia.
Jej zainteresowanie fizjoterapią stomatologiczną rozpoczęło się od napisania pracy dyplomowej dotyczącej dysfunkcji stawów skroniowo-żuchwowych u kobiet. Swoją wiedzę stale poszerza uczestnicząc w wielu szkoleniach z zakresu m.in. diagnozy i terapii kompleksu żuchwowo-czaszkowo-szyjnego, terapii N.A.P, masażu tkanek głębokich, oddychania, logopedii, diagnostyki i terapii dzieci. W gronie jej zainteresowań mieszczą się także dysfunkcje gałki ocznej oraz bóle głowy u dzieci i dorosłych.
W swojej pracy przywiązuje uwagę do kompleksowego, całościowego patrzenia na pacjenta. Ukończyła kurs podstawowy i zaawansowany uzyskując międzynarodowy certyfikat Akademii Terapii Czaszkowo-Twarzowej (CRAFTA). Przyjmuje dzieci i dorosłych z dysfunkcjami nerwów czaszkowych, odcinka szyjnego kręgosłupa, bólem i dysfunkcją stawów skroniowo-żuchwowych, problemami czaszkowo-twarzowymi.
Współpracuje z logopedami, innymi fizjoterapeutami, optometrystami, stomatologami, psychoterapeutami, aby jeszcze efektywniej diagnozować i prowadzić terapię pacjenta.

Autorka bloga „Kinezjoteka”, na którym dzieli się wiedzą i doświadczeniem przydatnym zarówno dla specjalistów, jak i pacjentów.

Mgr Joanna Gajewska: „Uważam, że zbudowanie relacji z pacjentem opartej na zaufaniu i wzajemnym szacunku jest bardzo ważne. W codziennej praktyce staram się nie tylko stworzyć przyjazną atmosferę, ale także dokładnie tłumaczyć pacjentowi i jego opiekunowi dalsze kroki w terapii. Dążę do tego, żeby szczególnie małemu pacjentowi wizyta nie kojarzyła się z przykrym obowiązkiem.”